Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 89

Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 129

Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 129

Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 129TAGATISETA LAEN – VÄIKELANUD ILMA TAGATISETA

Tagatiseta Laen – Esimene laen tasuta

Reeglina enamik väike – ja kiirlaene on tagatiseta laenud, siis seetõttu piisab ainult isiku tuvastamistest ID-kaardiga ja seejärel väljastatakse kiirlaen 15 minuti jooksul. Kuna ilma tagatiseta kiir- ja väikelaenud võivad meelitada kergekäelisemalt laenu võtma, tuleks siiski pöörata tähelepanu eripakkumistele, sest reeglina on esimene laen tasuta ehk 0% intressiga ja ilma lepingutasuta.

Levinud on valearvamus, et kiirlaenud on ainult eraisikute laenud, siis tegelikult pakutakse ka ettevõttele tagatiseta laene, mille intress on parem kui tavapanganduses pakutavatel laenudel. Ettevõtte laenuks ei sobi tavalised kiirlaenupakkujad, vaid tuleb kasutada omalaenamisportaale nagu näiteks Omaraha või siis teisel juhul ülisoodsat väikelaenuportaali TF Bank, mis on näiteks ka sobilik eraisikute laenudeks kui ka kallite kiirlaenude refinantseerimiseks.

Ka tavalised kiirlaenukontorid pakuvad soodsat tagatiseta laene, aga ainult eritingimustel. Reeglina uutele klientidele on esimene laen tasuta või «halvemal» juhul 0% intressiga, aga lisandub €1 suurune kiirlaenu lepingutasu. See tähendab, et €100 laenamisel tuleb tagastada €101 ehk intress on kõigest 1%! 

Tagatiseta laenu plussid

  • laenutaotlus 1 minutiga
  • tagatiseta laen kuni €10 000
  • alates 22. eluaastast
  • taotlemine internetist kodust lahkumata

TF Bank tagatiseta väikelaen kuni €7000

TAGATISETA VÄIKELAEN – VASTUS KOHESELT ARVUTIEKRAANIL

TF Bank tagatiseta väikelaen on mõistlik laen eraisikutele, mida võib kasutada vastavalt oma äranägemise järgi, olenemata, kuhu soovite raha kulutada. Laenutaotluse esitamise põhitingimusteks, et olete 22-aastane ning ei tohi olla maksehäireid.

Laenu pakutatakse €500 – €10 000 ning laenu enneaegse ja kiirema tagastamise eest lisatasusid ei võeta. Kui taotled laenu interneti teel, siis vastuse saad koheselt oma arvutiekraanile. Lihtsalt tuleb täita laenutaotlus ning saadki vastuse. See võtab vähem kui minuti.

Positiivse vastuse korral ja lepingu sõlmimisel väljastatakse laen esimesel võimalusel ja see jõuab märgitud arvelduskontole mitte hiljem kui 2 pangapäeva jooksul. Võimalik on võtta ka maksepuhkust. Intress alates 12.9% aastas. Ei ole peidetud tasusid ega lisakulutusi.

Kuidas ja kust võtta tagatiseta laenu internetist?

Ilma tagatiseta laenu taotlemisel tuleks tutvuda laenupakkumistega. Kuna Eestis on kümneid, kui isegi mitte sadu pakkujaid, siis kõige soodsama laenu leidmine võib olla keeruline. Selle ajendil reastasime Eesti kolm parimat laenupakkujat, kust saab laenu vastuse vähem kui 15 minutiga ja reeglina ei nõuta tagatist. Kui nendest laenupakkujatest jääb väheseks, siis tutvu meie laenuvõrdlusega.

TFBANK TAGATISETA VÄIKELAEN

TFBank: €500 kuni €5000 tagatiseta laen perioodiga kuni 12 kuni 60 kuud.

TF Bank väikelaen on tagatiseta laen erasikutele, mida võib kasutada oma äranägemise järgi. Intress alates 12.9% ja laenusumma 500 – 10 000 eurot ning laenuvastuse saad koheselt. Meie eelistatuim pakkuja!

Laenusumma: €500 – €10 000
Pakkumine: enneaegne tagastamine tasuta!

BIGBANK TAGATISETA LAEN

Big Bank

Bigbank pakub tarbimislaenu kuni 10 000 eurot ning pakutakse ühtede madalaimate intressidega laene erinevatel otstarvetel – väikelaen, autolaen ja remondilaen. Kaasa 60-päevane rahulolugarantii!

Summa: €500 – €10 000
Pakkumine: kaasa 60-päevane rahulolugarantii

Tagatiseta Laen Eraisikutele

Credit24 pakub tagatiseta laene kuni €4000 ja tasuta krediidikonto

Credit24 pakub kõikidele soovijatele tagatiseta tarbimislaene summas €50 kuni €4000. Lihtsalt esita taotlus, saad vastuse. Kui see positiivne, allkirjasta ja raha ongi Sinu kontol. Laenule vastus 15 minutiga, raha kontol tunniga!

Summa: kuni €4000
Pakkumine: raha kohe kontoleLAEN KIIRELT KÄTTE

VALI PAKKUMISTE HULGAST SOBIVAIM LAEN JA ESITA TASUTA TAOTLUS. VASTUSE SAAD KOHESELT!


Teavituse saab sulgeda paremalt ristist.

KÕIK LAENUPAKKUJAD