Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 89

Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 129

Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 129

Warning: Trying to access array offset on null in /data02/virt51366/domeenid/www.ajaviide.ee/laenuleidja/wp-content/plugins/copy-link/wp-copy.php on line 129Kontakt & Kasutustingimused

Laenuleidja.ee veebilehte hooldab ja haldab RANKA MARKETING OÜ (registrikood 14015488). Nii veebileht LAENULEIDJA.EE kui RANKA MARKETING OÜ (edaspidi meie) ei tegele laenude väljastamisega mitte mingisugusel kujul, vaid tegeleb ainult erinevate laenupakkujate ja laenutoodete tutvustamisega ning kasutades meie lehekülge kasutaja kinnitab, et on tutvunud meie lehekülje kasutustingimustega, on neist aru saanud ja on nendega nõustunud.

MEIE KASUTUSTINGIMUSED

Palun lugeda järgnevaid kasutustingimusi tähelepanelikult. Iga meie lehekülje külastaja kasutades meie lehekülge kinnitab, et on järgnevate kasutustingimustega tutvunud, neist täielikult aru saanud ja nendega nõustunud.

Meie ei tegele laenude andmisega mitte mingisugusel kujul, vaid meie tegeleme erinevate laenutoodete (näiteks kiirlaenud, tagatiseta laenud, väikelaenud) tutvustamisega ja nende toodete väljastamisega tegelevate ettevõtete reklaamimisega.

Me teeme endast oleneva, et meie leheküljel sisalduv informatsioon oleks täpne, asjakohane ja pidevalt uuendatud, aga me ei garanteeri informatsiooni õigsust ning sellise informatsiooni kasutamise tagajärjel tekkivate võimalike kui ka mistahes kahjude eest. Puuduliku, ebatäpse või aegunud informatsioonist tuleb koheselt teavitada aadressil: info@laenuleidja.ee.

Me ei töötle klientide andmeid, aga meie lehel võivad olla kolmandad osapooled, kes koguvad andmeoid, nagu näiteks Google Analytics, mis kogu anonüümset informatsiooni veebilehe kasutamise kohta. See on vajalik parema teenuse pakkumiseks.

ETTEVÕTTEST (MEIST)

Meie eesmärgiks on pakkuda objektiivseid ja Eesti parimaid laenupakkujaid. Kuna me valime hoolikalt partnereid, siis seetõttu meie lehel on teistest laenuvõrdlusportaalidest tunduvalt vähem pakkumisi. Me soovime külastajatele kvaliteeti ning laenupakkumistel oleme võtnud kriteeriumitekst: laenu väljastamise kiirus, laenu väljastamise lihtsus, krediidi kulukuse määr, usaldusväärsus, paindlikkus jms.

KONTAKT

admin@laenuleidja.ee
Ööpäevaringselt, 24/7
https://laenuleidja.ee
Ranka Marketing OÜ
Registikood: 14015488
KMKR NR: EE101898111


LAEN KIIRELT KÄTTE

VALI PAKKUMISTE HULGAST SOBIVAIM LAEN JA ESITA TASUTA TAOTLUS. VASTUSE SAAD KOHESELT!


Teavituse saab sulgeda paremalt ristist.

KÕIK LAENUPAKKUJAD